افزونه وردپرس WP Schema Pro نسخه 1.4.1

افزونه وردپرس WP Schema Pro نسخه 1.4.1

افزونه وردپرس WP Schema Pro نسخه 1.4.1 شما را برای مرتب سازی محتوی خود جهت ارائه به موتور های جستجو کمک می کند . افزونه اسکیمای وردپرس با افزودن کد های Schema به محتوی و کد های قالب شما ، باعث می شود موتور های جستجو سریعتر محتوی وب سایت شما را رصد کرده و وب سایت شما با ظاهری بهتر در گوگل نمایش داده شود .

افزونه وردپرس WP Schema Pro نسخه 1.4.1

نشانه گذاری محتوی در واقع برای معنی دار کردن مطلب وب سایت شما برای موتور های جستجو می باشد ، مطالب با نشانه گذاری با مفهوم و برای موتور های جستجو قابل فهم تر می شوند.

برای استفاده از اسکیما در وردپرس با افزونه وردپرس WP Schema Pro نسخه 1.4.1 نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی و کدنویسی نخواهید داشت و به سادگی با چند گزینه ساده و طی مراحل نصب و راه اندازی ، کلیه موارد توسط افزونه صورت خواهد گرفت .

شاید شما یک وب سایت داشته باشید و از ابتدا از این افزونه استفاده باشید و الان برای شما سوال باشید که آیا تنظیمات افزونه بر روی مطالب قبلی نیز اعمال خواهد شد ؟ جواب این سوال بله می باشد . شما هر موردی که بر روی افزونه اعمال کنید بر روی تمام سایت شما اعمال خواهد شد .

این افزونه از ووکامرس نیز پشتیبانی می کند و اگر شما یک فروشگاه اینترنتی با استفاده از وردپرس و ووکامرس راه اندازی نموده اید می توانید از این افزونه استفاده نمایید تا با ظاهری بهتر در گوگل محصولات خود را به نمایش بگذارید و احتمال کلیک کاربر را بالا ببرید .

ستاره دار کردن نتایح گوگل توسط افزونه وردپرس WP Schema Pro

یکی از مواردی که افزونه وردپرس WP Schema Pro به وب سایت شما اضافه می کند نمایش ستاره های امتیار نوشته و محصولات می باشد که در گوگل نیز نمایش داده خواهد شد . حتما تا کنون با نتایج ستاره دار گوگل مواجه شده اید . این نتایج همیشه جذاب تر بوده و احتمال این که کاربر بر روی آنها کلیک کند خیلی بیشتر می باشد .

مخصوص کاربران عضو

برای مشاهده لینک دانلود لطفا ابتدا در سایت عضو شوید

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب ویژه جت اسکریپت