افزونه وردپرس ووکامرس نسخه 3.5.7

افزونه وردپرس ووکامرس نسخه 3.5.7

افزونه وردپرس ووکامرس نسخه 3.5.7 آخرین نسخه این افزونه تا تاریخ 27 فروردین 1398 می باشد . با استفاده از افزونه ووکامرس شما می توانید وب سایت وردپرسی خود را به صورت کامل و حرفه ای به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل نمایید . افزونه ووکامرس تمامی امکانات لازم و کاربردی برای یک فروشگاه اینترنتی کامل را دارد .

وکامرس (WooCommerce) یک سیستم رایگان ، متن باز و بسیار پیشرفته می باشد که به کمک آن می توانید یک فروشگاه اینترنتی همه فن حریف و کامل ! برای کسب و کار خود راه اندازی کنید.

فرقی ندارد فروشگاه شما کوچک است یا بزرگ! ووکامرس پاسخگوی انواع نیاز ها در سطوح مختلف می باشد. از یک فروشگاه اینترنتی ساده تک محصولی گرفته تا یک فروشگاه اینترنتی وسیع و کامل مانند دیجی کالا .

افزونه وردپرس ووکامرس

افزونه وردپرس ووکامرس

هم اکنون بیش از 33% فروشگاه های اینترنتی موجود در جهان ، ووکامرس را به عنوان فروشگاه ساز خود انتخاب کرده اند! همین الان شروع کنید.

مهمترین مزیت افزونه وردپرس ووکامرس رایگان بودن آن می باشد که شما می توانید از ان استفاده نمایید . همچنین افزونه های افزودنی بسیاری در سطح اینترنت برای این افزونه طراحی شده است که شما می توانید از انها نیز برای توسعه وب سایت فروشگاهی خود استفاده نمایید .

در افزونه وردپرس ووکامرس هیچ محدودیتی در فروش محصولات ندارید! می توانید محصول فیزیکی همراه با مالیات و حمل و نقل به فروش برسانید ، یا یک محصول مجازی و خدمات خود را بفروشید. صبر کنید! در ووکامرس قادر هستید به راحتی فایل های دیجیتالی را به فروش برسانید و پس از پرداخت وجه ، فایل را در اختیار مشتری قرار دهید .

برچسب ها : ، ، ، ،

نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

مطالب ویژه جت اسکریپت