سئوی حرفه ای وردپرس

سئوی حرفه ای وردپرس با افزونه SEMrush

سئوی حرفه ای وردپرس با افزونه SEMrush به این معنی که می توانید در گوگل جایگاه بهتری داشته باشید . افزونه وردپرس Semrush توصیه های کاربردی را برای بهینه سازی محتوی وب سایت شما بر اساس قوانین جدید گوگل و ویژگی هایی که یک سایت با رتبه عالی را به شما ارائه می دهد .

سئوی حرفه ای وردپرس

سئوی حرفه ای وردپرس کار ساده ای نیست و شما نمی توانید فقط با استفاده از یک افزونه فکر کنید که سایت خود را از هر نظر سئو کرده اید . به همین دلیل پیش نهاد می کنم مقاله تخصصی 10 ترفند سئو برای جایگاه و رنکینگ بهتر را مطالعه نمایید تا درک بهتری از سئوی حرفه ای پیدا کنید .

افزونه وردپرس SEMrush به شما کمک میکنم اصلی ترین بخش سایت خود یعنی بخش محتوایی را سئو و بهینه سازی نمایید . نمره ای را برای هر صفحه به شما نمایش می دهد و روش های افزایش نمره را به شما توصیه می کند که شما می توانید موارد را رفع کرده و امتیاز صفحه را بالا ببرید .

همچنین این افزونه کلمات کلیدی هدف را بررسی کرده و پیشنهادات مربوط به کلمات کلیدی داده شده، حجم و مشکل آنها را نشان می دهد . و کلمات کلیدی معنا داری را که به بهینه سازی صفحه کمک میکند را به شما نمایش می دهد تا به بخش های از متن خود اضافه کنید .


درباره نویسنده: کسری راد

کسری راد هستم ، علاقمند به اینترنت ، وردپرس ، طراحی سایت و گرافیک . دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم . آی دی تلگرام : @kasrarad72

مطالب زیر را حتما بخوانید

1 Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *